Author: r***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Ombre
Price: 227.000₫
Original Price: 267.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25071463334665531 |
Overall Rating: 4.64/5
Author: r***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Ombre
Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مممتاااززززززز 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: n***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it too much sexy and comfortable
Màu sắc: Ombre
Author: 9***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميييييييييييييييييييله
Màu sắc: Màu đen tự nhiên